GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Gizlilik ve güvenlik

 • Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemiz ‘luciapetfood.org’ adresi tarafından, sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Lucia Pet Food politikasıdır.

 • Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz.Gerekli bilgileri sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca aşağıda, neden topladığımız ve nasıl kullanılacağı da belirtilmiştir.

 • Topladığımız bilgileri yalnızca size, istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Sakladığımız veriler, yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemeye yardımcı olacak derecede sınırlıdır.

 • Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

 • Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

 • İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

 • Web sitemizi kullanmaya devam ederek, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

 

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

 

 • Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilmektedir.

 • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

 • Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

 

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

 • Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, Banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

 • Site içi Veri Güvenliği; Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

KİŞİSEL VERİLERİN SİLİNMESİ ve İLETİŞİM

Kişisel verilerin silinmesi için aşağıdaki seçeneklerden birini yapabilirsiniz;

 • 0 533 4401510 Numaraya iptal için Sms/Whatsapp mesaj gönderebilirsiniz.

 • luciapetfood@gmail.com kisisel Veri silinmesiyle ilgili mail atabilirsiniz.

 • luciapetfood.org sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize luciapetfood@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

pet hhop , köpek maması , kedi maması , evcil hayvan malzemeleri , yavru maması

BİZİ TAKİP EDİN

BİZE ULAŞIN

Tel. 533-440 (1510)

E-Mail: luciapetfood@gmail.com

Adres:

Yalı M. 6446/3 S. No:32/A, Atakent, Karşıyaka-İzmir

TOPLULUĞUMUZA KATILIN

Copyright © 2019 luciapetfood.org
Tüm Kredi Kartı Bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

 • Black Instagram Icon
 • Black Twitter Icon